Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Enflasyonla Mücadele Kampanyası

Enflasyonla Topyekün Mücadele kapsamında mevcut indirim ve kampanyalarımıza ilaveten kredi kartı alışverişlerinizde %10 , banka havalesi ile  alışverişlerinizde ise tarafımızdan tüm müşterilerimize %20 indirim yapılmaktadır. 

Kampanya kapsamında hosting domain dahil ve domain hariç paketlerimizde indirim sağlanmaktadır. Herşey dahil paketlerimizde fiyatlarımız 219 TL+KDV'den, domain hariç hosting+script fiyatlarımız 149 TL'KDV'den başlamaktadır. Bu fiyatlar üzerinden indirim uygulanacaktır. 

Kredi kartınız ile alışverişinizde tek yapmanız gereken alışveriş sepetinize giderek, indirim kuponu kısmına enflasyon yazarak indirimi uygulamanız yeterli olacaktır. Toplam fiyatın %10 olarak indiğini ödeme ekranında görebileceksiniz.
(İndirim 175 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerlilik sağlayacaktır)

Banka havalesi ile alım yapmak istediğinizde ise siparişinizi bize telefon ile 05322602482 numaralı telefondan iletmeniz gerekmektedir. Satış temsilcimiz size siparişinizin indirimli tutarını iletecektir. Bu tutara göre ödemenizi yaparak kampanyamızdan faydalanabilirsiniz.

Tekli yada toplu script alımlarınız enflasyon kampanyası kapsamında değildir.

Döviz kurlarındaki artıştan sonrada script fiyatlarında herhangi bir fiyat yükseltmesi yapmayarak 2009 yılından bu yana aynı fiyatlarla satışlarımızı yapmayı sürdürüyoruz.

Kampanyalarımızdan yararlanabilmeniz için tek şartımız alışverişlerinizden önce İZİN boşluk MAIL ADRESİNİZİ TELEFON NUMARANIZI yazarak izin@espowerbilisim.com mail adresimize göndermenizdir. Gönderdiğiniz bu mail ile kampanyalarımızdan ve bizden haberdar olabilmeniz için size mail gönderebilmemize imkan sağlamış olmanızdır.


Espower Bilişim
www.espowerbilisim.com

www.facebook.com/espowerbilisim
www.twitter.com/espowerbilisim
www.instagram.com/espowerbilisim